Terug naar overzicht

Aanpassingen in onze kerkdiensten vanaf 14 november 2021

Aanpassingen in onze kerkdiensten vanaf 14 november 2021

Beste gemeenteleden,

Binnen een week nadat we een bericht over aanpassingen in verband met Covid19 stuurden, is dat helaas opnieuw nodig. Barneveld staat momenteel landelijk in de top vijf van gemeenten met het hoogste aantal besmettingen. Het gaat onze kerkelijke gemeente helaas evenmin voorbij, er zijn mensen ziek of in quarantaine. Ondanks deze deprimerende boodschap mogen we weten dat in deze donkere dagen het licht van Christus helder schijnt. Laten we bidden dat het juist nu meer zichtbaar zal zijn. En laat je gedachten gaan over een manier waarop jij -met je eigen mogelijkheden- een lichtje kunt ontsteken voor je (zieke of eenzame) naaste.

Kerkdiensten

Tijdens de kerkdiensten hanteren we nog steeds de volgende standaard maatregelen:

  • blijf bij klachten thuis
  • hoest en nies in je elleboog
  • er wordt goed geventileerd zolang we met elkaar in één ruimte zitten
  • was je handen of desinfecteer ze bij binnenkomst
  • we nemen 1,5 meter afstand in acht, daarmee bescherm je jezelf en anderen

Vanaf zondag komen hier de volgende maatregelen bij:

  • draag een mondkapje bij aankomst in het JFC en bij vertrek
  • het koffiedrinken na de dienst vervalt

Dit advies geldt onverkort: weeg met oog voor anderen en jezelf af of het verstandig is om naar de kerk te komen. Kom niet als je twijfelt.

Reserveer een stoel

Reserveren is nodig. Gezinnen kunnen bij elkaar zitten: tussen gemeenteleden uit verschillende huishoudens blijven twee stoelen vrij. Dit betekent ook dat het nodig is om in de komende periode je plaatsen in de dienst van tevoren te reserveren. Dat kan via: ngkdeontmoeting.nl/reserveren. Graag voor zaterdag 12:00 uur.

Overige gemeente activiteiten

Voor alle andere activiteiten van de gemeente geldt dat de basisregels blijven gelden. Je hoort hierover in de komende dagen nog meer. Voor bijeenkomsten thuis geldt dat er maximaal vier mensen extra ontvangen mogen worden.

Verbonden in de Heer van de kerk,

hartelijke groet,

namens de kerkenraad,

Carin Oltvoort, voorzitter

Heb je vragen? Je kunt ze kwijt aan Carin Oltvoort of Arjanne Mastenbroek. Hun gegevens staan in Scipio.