Terug naar overzicht

Meet & Eat

Sinds 5 jaar hebben wij met 8 volwassenen uit onze gemeente een Meet & Eat groep. Zo’n 4 keer per jaar koken en eten wij met elkaar.

Het gastadres bedenkt een thema (voorjaar, rood, joods, Italië etc.) en verzorgt het nagerecht en het drinken. Eén stel verzorgt het voorgerecht en de anderen zorgen voor het hoofdgerecht. Het is altijd heel verrassend en gezellig.

Onlangs hoorden wij vanuit verschillende kanten in onze gemeente, dat er meer mensen op zoek zijn naar “meer Ontmoeting”. Natuurlijk is er koffie drinken na de dienst en zijn er contacten binnen de kring of groeigroep.

Lijkt het jou/jullie leuk om ook deel te nemen aan een Meet & Eat groep, laat ons dat dan weten. Meld je/jullie per mail aan voor 25 januari 2019 via communicatie@ngkdeontmoeting.nl , dan kunnen we daarna een passende indeling maken.

Het is de bedoeling dat er ongeveer 8 personen ( 18+) per Meet & Eat groep zijn. Na de indeling, regelt de groep zelf hoe ze invulling geven aan hun Meet & Eat momenten.

Eet smakelijk!

Jannette Mom en Els van der Vliet