Terug naar overzicht

Proef met jongerengroeigroep 12+

In onze gemeente start in het seizoen 2014/2015 een proef met een groeigroep, speciaal voor jongeren vanaf 12 jaar tot en met 15 jaar.

 

Dat meldt de kerkenraad in het kerkblad van juli/augustus. ,,Het jeugdwerk is één van de onderwerpen geweest van het afgelopen seizoen. Veel betrokkenen hebben met elkaar nagedacht over club- en catechesewerk. Op de laatste gemeentevergadering zijn ook de zorgen gedeeld over het afnemende bezoek van de jongeren aan deze vormen van kerkelijk onderwijs. Daarom is besloten om komend seizoen een proef te starten in de vorm van een jongerengroeigroep. Deze groep zal dan dit seizoen de 12+ zijn. Club- en catechese wordt daarmee in elkaar geschoven. Dit vereist nogal wat organisatie waar men volop mee bezig is. We komen erop terug”, belooft de kerkenraad.

Klik hier voor meer informatie over het principe van de ‘groeigroepen’ in onze gemeente.

club